KamienieNaturalne olejki zapachowe eteryczne Ancient Wisdom

JAK WYCZYŚCIĆ TRAMPKI

Wreszcie nadszedł czas na wymianę obuwia zimowego na wiosenne, często po jego wyjęciu okazuje się, że nie wszystkie buty udało nam się odpowiednio wyczyścić i zabezpieczyć na zimowy odpoczynek. Przygotowując obuwie do użytku sięgamy po różne sposoby, pierzemy je w pralce lub szczotkujemy przy pomocy różnych detergentów a co zrobić, gdy wszystkie domowe sposoby nie przyniosły wymaganych rezultatów ? Są buty szczególnie podatne na zarysowania a należą do nich na przykład trampki. Najbardziej podatne na zarysowania i przybrudzenia np. z trawy są szczególnie buty naszych maluchów, często jedna wyprawa na dwór kończy się tym, że całkiem nowe trampki wyglądają na zniszczone i zaniedbane. W bardzo łatwy sposób możesz im przywrócić biel a jak to zrobić przeczytaj poniżej.

JAK POZBYĆ SIĘ ZARYSOWAŃ I TRUDNYCH PRZYBRUDZEŃ NA TRAMPKACH

Ślady z trawy, czarne rysy i przybrudzenia nie będą nam straszne wystarczy użyć:

  • zmywacza do paznokci
  • wacika kosmetycznego
  • gazety, papieru lub folii do zabezpieczenia miejsca czyszczenia
  • opcjonalnie patyczka do czyszczenia uszu

Zabezpiecz miejsce wykonywania zabiegu czyszczenia np. gazetą lub innym papierem czy folią. Namocz wacik niezbyt obficie w zmywaczu do paznokci, zwiń go na pół i delikatnie przecieraj białą gumową powierzchnię buta omijając kolorowe gumowe wstawki (zmywacz odbarwi inny kolor gumy i przywróci biel). Szczeliny i miejsca trudnodostępne dobrze jest przeczyścić namoczonym patyczkiem do uszu, szczególnie jeśli but posiada gumowe kolorowe wstawki.

Buty po zabiegu są jak nowe i wreszcie nie będziemy musieli ubolewać nad tym, że nowe buty po jednym wyjściu naszego malucha na dwór już nigdy nie będą wyglądały na czyste pomimo naszych starań.

 

 

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Translate »